O sklepie

 

 Witaj w serwisie e-antyki.com!

Salon ten stworzyliśmy je dla osób o szczególnym charakterze. Jeśli interesuje Cię wyjątkowe połączenie wiedzy o antykach, zdobywanej latami przez największych ekspertów, z wyselekcjonowanymi za jej pomocą antykami w naszym sklepie, doskonale pasuje on do tego czego poszukiwałeś!

Zajmujemy się profesjonalnym handlem antykami od 1998 roku i z wciąż rosnącą satysfakcją zamieniamy wiele domów, dworów i apartamentów w ekskluzywne dzieła sztuki. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wynikającemu z nieprzerwanie rozwijanej namiętnej pasji, zaangażowaniu oraz współpracy z najlepszymi projektantami wnętrz możemy sprawić, że bez względu na to czy chcesz urządzić wnętrze, uzupełnić je czy stworzyć unikatową kolekcję, to co z nami osiągniesz przerośnie najśmielsze oczekiwania!

Dzięki wnikliwej analizie obiektu popartej certyfikatem gwarantujemy pewność, że wszystkie antyki w naszej ofercie są nie tylko wyjątkowe, prestiżowe i perfekcyjnie wyselekcjonowane. U nas każdy antyk to oryginalne dzieło, którego stan i datowanie jest zgodne z opisem. Naszą wizytówką niech będą wyselekcjonowane antyki na tej stronie które chcemy Państwu zaproponować.

Dla koneserów win również mamy coś specjalnego!
Wino jak antyki - doskonała inwestycja, idealny prezent. Któż nie miałby ochoty na doskonałe Château de Pressac z 1962 roku? Najlepsze wina są pożądanym towarem wśród wyrafinowanych konsumentów. Jednocześnie ilość tych win na rynku z roku na rok spada i nikt nie zwraca uwagi na rosnące ceny, bo kiedy już ich nie będzie, żadne pieniądze tego nie zmienią! 

 

Wszystkie przedmioty widoczne na stronie znajdują się w magazynie na terenie Piaseczna.

Oględziny w dowolnym terminie w dni powszednie w godz.10.00-18.00

sobota 10.00-14.00

po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

05-500 Piaseczno
ul. Królewskie Lipy 10


tel. (22) 756 72 50
tel. 505-25-47-55

PKO BP 
54 1020 1169 0000 8502 0188 5029